Karel Anolog Dect Sistem
Karel IP Dect Sistem

Karel IP Dect Sistem

Karel IP-DECT sistemi işletmenizin artan kablosuz haberleşme ihtiyacına, güvenilir DECT standardını ve VoIP teknolojisini birlikte kullanarak, esnek ve yüksek performanslı çözüm sunar.

Karel IP-Dect Sistem Genel Özellikleri
    DECT ve VoIP teknolojisi bir arada Karel IP-DECT sistemi standart DECT teknolojisi ile IP işbirliğinin bir sonucudur. Yüksek kalitedeki ses, santral ve baz istasyonları arasında ağ üzerinden taşınırken, el üniteleri ve baz istasyonları arasındaki iletişim DECT standartında gerçekleşmektedir. IP-DECT sistemi DECT teknolojisinin temel standartlarından ödün vermemekte, kapsama alanı içindeki kullanıcıların yüksek ses kalitesi ve güvenlik ile haberleşmesine imkan tanımaktadır.

    Kolay kurulum ve yönetim IP-DECT sistemi mevcut ağ yapısına kolaylıkla entegre olabilmekte ve ek bir donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır. IP-DECT sistemi, ağ altyapısı ile birlikte tek noktadan yönetilebilmekte ve yönetim maliyetleri, iş gücünden tasarruf sağlanabilmektedir. Merkez veya ofislerinizdeki baz istasyonlara herhangi bir internet tarayıcı üzerinden erişilebilmekte bu sayede noktadan bağımsız sistem yönetimi gerçekleştirilebilmektedir.

    Modüler ve uyumlu yapı Karel IP-DECT sistemi desteklediği yüksek sayıda baz istasyonu ve el ünitesi ile her ölçekteki kablosuz sistem için modüler çözümdür. Şirketinizin büyüklüğü ve gelecekteki ihtiyacınıza göre Karel IP-DECT sistemi sadece baz istasyonu ve el ünitesi eklentileri ile 1.000 baz istasyonu ve 10.000 el ünitesine kadar genişeyebilmektedir. Her baz istasyonu aynı anda 8 görüşmeye destek vermektedir. Sistem Analog, Sayısal ve IP tüm Karel santralları ile uyumlu çalışabilmekte, kapsanacak alan ve kullanıcı sayısına uygun yapılandırılabilmektedir.

    Handover ve Roaming desteği ile kesintisiz iletişim Karel IP-DECT sisteminin handover desteği sayesinde hareketli kullanıcıların görüşmeleri baz istasyonu kapsama alanları arasında gezerken kesilmemekte, görüşme devamlılığı garanti altına alınmaktadır. Karel IP-DECT sisteminin Roaming desteği ile ofisleriniz tek bir kablosuz haberleşme çatısı altında birleşmekte, çalışanlarınız aynı el ünitesi ve abone numarası ile farklı bir ofisten de görüşme yapabilmektedir.
Karel IP Dect Sistem
AKTİF İLETİŞİM VE YAZILIM LTD ŞTİ
Fevzipaşa Bulvarı No:148/1 Kat:6/602  Çankaya / İZMİR
Telefon: 0232 425 25 57 | Fax: 0232 425 28 73 | info@aktifiletisim.com.tr | Telesis | Karel | Multitek | Netaş | Online Alışveriş
Telefon Santralleri Satış ve Servisi
Aktif İletişim
Bizden Haberler

Nato İzmir Birliği 18.790 metre kablo 456 uç noktaya çekilerek telefon alt yapısı yenilendi.

Şubat 2011


Gümüldür CACTUS Otel 400 Abone telefon santrali alımı ve kurulumu için bizi tercih etti. Kurulum tamamlandı.

Ocak 2011
 

İstanbul Tersane Komutanlığı 7.500 metre yer altı telefon kablosu ihalesini alan firmamız ürünleri teslim etti.

Aralık 2010


Ege Linyit İşletmesi toplam 1800 port'a sahip telefon santrallerinin bakım anlaşması için bizi tercih etti.

Aralık 2010
 

İZSU 5 farklı lokasyonundaki telefon santrallerinde Aktif İletişim'i tercih etti. 5 Farklı noktada telefon santralleri kurulup VOIP olarak birbirine bağlanarak ücretsiz görüşmeleri sağlandı.

Aralık 2010

Müşteri Destek Merkezi

(0232) 425 25 57

info@aktifiletisim.com.tr
Hızlı Ulaşım